O nas

W czasach masowej produkcji gdzie projektant, twórca jest niedoceniany, gdzie artysta jest niewidoczny i nie ma możliwości pokazania swojej indywidualności…kiedy nasze przestrzenie stają się do siebie niezwykle podobne, stworzyłyśmy miejsce, gdzie możesz znaleźć rzeczy, które nie tylko pozwolą Ci skomponować wyjątkową przestrzeń wokół siebie, ale nadadzą jej również duszę i niepowtarzalny charakter.

Honey and Mist Studio” to sklep internetowy oferujący szereg starannie wyselekcjonowanych przedmiotów ceramicznych z Europy a niedługo mamy nadzieję, że też z całego Świata. Z dumą oddajemy w Twoje ręce tylko najwyższej jakości produkty ceramiczne i rękodzieło. Zostały stworzone z dużą starannością w małych studiach i pracowniach. Każdy przedmiot wymagał czasu. Powstawał z wielką uwagą i dbałością o szczegóły. Przygotowując to miejsce chciałyśmy kształtować etyczny biznes, gdzie najważniejsze będą twórca i jego historia. Nie stawiamy na ilość a na indywidualność, jakość i piękno. Oferowane przez nas produkty to połączenie nowoczesności z tradycyjnym rzemiosłem. Przede wszystkim chcemy docenić artystów, inspirować się ich sztuką i  historią. Pragniemy kreować przestrzeń, w której każdy przedmiot jest jedyny i wyjątkowy w swoim rodzaju, dzięki unikatowemu procesowi jego wytwarzania. Widać w nim charakter, pomysł, estetykę oraz niepowtarzalną technikę danego artysty.

W „Honey and Mist Studio” dzielimy się z Wami nie tylko naszymi odkryciami, ale również wartościami. Mamy nadzieję, że znajdziesz u nas coś dla siebie, co pomoże Ci stworzyć Twoją unikalną przestrzeń z duszą.  

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl